• Onze Gezellen H4 BASEBALL zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Beyer, Gert-JanTeamspeler
    Boots, BrianTeamspeler
    Harmes, BarryTeamspeler
    Huiberts, PeterTeamspeler
    Jans, MichelTeamspeler
    Kimmenaede, Paul vanTeamspeler
    Kuijer, MichaelTeamspeler
    Leffelaar, GijsTeamspeler
    Nierse, RichardTeamspeler
    Oudshoorn, ArjanTeamspeler
    Ravestein, LeonTeamspeler
    Samson, LennartTeamspeler
    Schippers, VincentTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huiberts, PeterTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 aug. 14:00Onze Gezellen H4 - TIW Survivors Diemen H3Van der Aartsportpark (OG)
    16 aug. 14:00Flying Petrels H2 - Onze Gezellen H4Sportcomplex De Dop
    23 aug. 10:00Onze Gezellen H4 - Amsterdam North Stars H3Van der Aartsportpark (OG)
    29 aug. 17:00Terrasvogels H1 - Onze Gezellen H4Sportpark De Elta
  • Poulestanden Onze Gezellen H4 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp Pioniers H511008532
    2Sparks Haarlem H2210116882
    3DSS H521011423-92
    4Alcmaria Victrix H300000000
    5Amsterdam North Stars H300000000
    6Flying Petrels H200000000
    7Onze Gezellen H400000000
    8Rooswijk H200000000
    9Terrasvogels H100000000
    10TIW Survivors Diemen H310011214-20
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.