• Onze Gezellen DS3 SOFTBALL vrijdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, Patricia v/dTeamspeler
    Blom-Roza, KirstenTeamspeler
    Groenevelt, PaulineTeamspeler
    Haan, Merel deTeamspeler
    Harmes, DebbyTeamspeler
    Hartog, AnjaTeamspeler
    Hesterman, PatriciaTeamspeler
    Holla, ManonTeamspeler
    Keesman, SusanneTeamspeler
    Kimmenaede-v/d Poel, LisetteTeamspeler
    Meijer, Lisa deTeamspeler
    Nonnekens, JoséTeamspeler
    Pagan, LisaTeamspeler
    Sewalt, FionaTeamspeler
    Steenbergen, CarolaTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beek, Patricia v/dTechnische stafTeammanager
    Harmes, DebbyTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 aug. 20:00HCAW/Zuidvogels DS1 - Onze Gezellen DS3Sportpark Meentweide
    14 aug. 19:30Onze Gezellen DS3 - Flying Petrels DS1Van der Aartsportpark (OG)
    21 aug. 19:30DIO DS1 - Onze Gezellen DS3Nol Houtkamp Sportpark
    28 aug. 19:30Onze Gezellen DS3 - Herons/SparksVan der Aartsportpark (OG)
    2 sep. 19:30Alcmaria Victrix DS1 - Onze Gezellen DS3Sportpark Egmonderhout
  • Poulestanden Onze Gezellen DS3 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen DS31100150152
    2Herons/Sparks11002412122
    3HCAW/Zuidvogels DS11100143112
    4Flying Petrels DS1110010192
    5Amsterdam Pirates DS300000000
    6DIO DS100000000
    7DSS DS300000000
    8Thamen DS200000000
    9Alcmaria Victrix DS110011224-120
    10Quick Amsterdam DS11001015-150
    11Quick Amersfoort DS22002424-200
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.