• Onze Gezellen AH1 BASEBALL zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFoto
    Aydogdu, TufanTeamspeler
    Baas, ThomTeamspeler
    Beekveldt, MilanTeamspeler
    Beute, MaikTeamspeler
    Duijn, MeesTeamspeler
    Janssen, StijnTeamspeler
    Moonen, PerryTeamspeler
    Noble, Collin Daniƫl leTeamspeler
    Putten, Stijn van derTeamspeler
    Reijnders, KickTeamspeler
    Samson, FinnTeamspeler
    Schippers, JasperTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Samson, LennartTechnische stafCoach
    Schippers, VincentTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 aug. 10:00Onze Gezellen AH1 - Badhoevedorp AH1Van der Aartsportpark (OG)
    15 aug. 10:00Amsterdam Pirates AH2 - Onze Gezellen AH1Loek Loevendie Ballpark
    23 aug. 12:00Onze Gezellen AH1 - Alcmaria Victrix AH1Van der Aartsportpark (OG)
    30 aug. 09:30DSS AH1 - Onze Gezellen AH1Pim Muliersportpark
  • Poulestanden Onze Gezellen AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS AH12110267193
    2Hoofddorp Pioniers AH21100212192
    3The Herons AH111007162
    4Amsterdam Pirates AH210104401
    5Alcmaria Victrix AH100000000
    6Onze Gezellen AH1100117-60
    7Badhoevedorp AH12002543-380
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.